Parasti apmeklējot "Par mums" sadaļu cenšamies izprast un noskaidrot, kas slēpjas aiz šī produkta un pakalpojuma piedāvājuma.  Kas būs tas cilvēks vai darbinieku komanda, kas gādās, lai klients saņem labāko. Mēs jūtamies drošāk, ja sadarbības attiecības nav tik ļoti bezpersoniskas, tāpēc ļaujiet man iepazīstināt...

Grace Of Linen ir nosaukums kam vairāk... tas ir mazo solīšu stāsts par klusu čukstu, kad pirmo reiz izteicu savu vēlēšanos. Un katram izteiktam,  izvēlētam vārdam ir nozīme. Grace tulkojumā no latīņu valodas "gratia" ir formas, manieres, kustības vai darbības elegance, greznums un skaistums! Tā ir īpaša labvēlība, pateicība, laba griba un dievišķa žēlastība. Un šeit sākas otra vārda nozīme. Lins...ir kā dievišķa svētība, kuru mums dāvājusi daba, cilvēka rokas un sirds ir pratusi to apstrādāt un ieaust pavedienā. Tas ir dabas noslēpums, kuru mums visiem ir iespēja baudīt...taču ne visi to zina! Tāpēc dod Sev un saviem mīļajiem to labāko! 

Mūsu mazās ģimenes uzņēmuma vīzija ir radīt un sniegt klientam to netaustāmo vērtību un eleganci taustāmā formā. KLina gultas veļa un citi lina produkti uzlabo dzīves kvalitāti jau no pirmās lietošanas dienas. Tā ir mana pieredze, kuru vēlos nodot tālāk un vairāk. Tā ir mana radošā enerģija un lina pozitīvā vibrāciju frekvence, kas piepildīs Tavu telpu un Tevi  ar lina dzīvības spēku! 

Paldies par atbalstu Tev!

Vairāk par: 

* personalizācijas iespējām individuāli / logo izšūšana /vimpeļa izgatavošana

*individuāliem produktiem, lūdzam sazināties     http://www.graceoflinen.com/kontakti/  vai +37128852791 Agita

 Seko līdzi arī  #graceoflinen@facebook    #graceoflinen@instagram un saredzi, sajūti linu vairāk...

Pirkumu grozs