Parasti apmeklējot "Par mums" sadaļu cenšamies izprast un noskaidrot, kas slēpjas aiz šī produkta un pakalpojuma piedāvājuma. Mēs jūtamies drošāk, ja sadarbības attiecības nav tik ļoti bezpersoniskas, tāpēc ļaujiet man iepazīstināt...

  • Grace Of Linen ... tas ir mazo solīšu stāsts... Grace tulkojumā no latīņu valodas "gratia" ir formas, manieres, kustības vai darbības elegance, greznums un skaistums! Tā ir arī  īpaša labvēlība, pateicība, laba griba un dievišķa žēlastība. Un lins...ir kā dievišķa svētība, kuru mums dāvājusi daba, cilvēka rokas un sirds ir pratusi to apstrādāt un ieaust pavedienā. Tas ir dabas noslēpums, kuru mums visiem ir iespēja baudīt...taču ne visi to zina! Tāpēc dalos ar šīm zināšanām un taustāmo vērtību!  Vēlu Tev un taviem mīļajiem to labāko! 

  • Mana vīzija ir radīt un sniegt Tev to netaustāmo vērtību un eleganci taustāmā formā. Lina gultas veļa (īpaši) un citi lina produkti uzlabo dzīves kvalitāti jau no pirmās lietošanas dienas. Tā ir mana pieredze, kuru vēlos nodot tālāk un ar vien vairāk. Tā ir mana radošā enerģija un auduma augstā pozitīvā vibrāciju frekvence, kas piepildīs Tavu telpu un Tevi  ar dabas dzīvības spēku! 
Paldies Tev par atbalstu un katru mazu vai lielu pasūtījumu!

Vairāk par: 
* personalizācijas (izšūšana un dizains) iespējām individuāli / logo izšūšana /vimpeļa izgatavošana
*individuāliem produktiem, lūdzam sazināties  sadaļā "kontakti"  vai +37128852791 Agita
 Seko līdzi arī  #graceoflinen@facebook    #graceoflinen@instagram un saredzi, sajūti linu vairāk...